Zarejestruj się | Zaloguj się
Jesteś tutaj: Strona główna >> O rynkuj.pl

O rynkuj.pl

Rynkuj.pl zostało założone aby wesprzeć użytkownikom w wyszukiwaniu najlepszych ofert lokat i kont bankowych. Naszą misją jest pomoc w znalezieniu ofert w najlepszych cenach, dzięki czemu użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Ponadto, wspieramy przejrzystość rynku i pomagamy eliminować nadużycia.

Nasz serwis cały czas się rozwija i rozszerza swój zakres , dzięki czemu możemy dostarczyć Ci najlepszą porównywarkę produktów finansowych na rynku.

Rynkuj.pl powstało w maju 2010 w odpowiedzi na zapotrzebowanie na niezależną porównywarkę bankowych produktów finansowych, umożliwiającej wykorzystanie indywidualnych kryteriów wyszukiwania.

Analizujemy produkty oferowane przez wszystkie banki działające w Polsce, dzięki czemu nasi użytkownicy mają wgląd do pełnego wachlarza produktów oferowanych na rynku.

Prezentowane wyniki i rankingi sortowane są według niezależnych parametrów takich jak stopa zwrotu lub koszt całkowity, a nie według umów negocjowanych z bankami.

Nasza polityka prywatności gwarantuje, iż Twoje dane personalne nigdy nie zostaną przekazane żadnym podmiotom trzeci ani nie zostaną użyte w celach marketingowych podmiotów trzecich. W każdym też momencie użytkownik może usunąć swoje dane kontaktowe z naszego serwisu.

Rynkuj.pl przestrzega polityki antyspamowej i nie wysyła emaili bez zgody użytkowników.

Prywatność naszych użytkowników traktujemy z najwyższym priorytetem dlatego przestrzegamy rygorystycznych procedur bezpieczeństwa w zakresie przechowywania danych osobistych.